2 interfejsy i 2 monitory - jak się przełączać?

Jeśli masz problem związany ze sprzętem stosowanym w domowym lub profesjonalnym studiu, to tu jest odpowiednie miejsce, aby się nim zająć.
kamiltor
Posty: 7
Rejestracja: piątek 04 lip 2014, 00:00

2 interfejsy i 2 monitory - jak się przełączać?

Post autor: kamiltor » czwartek 12 sty 2017, 11:54

Witam

Mam 2 komplety monitorów studyjnych i 2 interfejsy audio, jak wg was w prosty i tani sposób przełączać się pomiędzy nimi, najlepiej jakby mozna było regulować głośność.
Myślałem o tanim mikserze dwukanałowym, ale skolei tanie małe miksery nie mają dwuch kompletów wyjść stereo.
Polecicie coś

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tadeo
Posty: 1609
Rejestracja: piątek 31 sty 2003, 00:00
Kontakt:

Re: 2 interfejsy i 2 monitory - jak się przełączać?

Post autor: Tadeo » czwartek 12 sty 2017, 17:24

Mikser odpada, nie nadaje się, nie do tego służy. Użyj kontrolera odsłuchu. Osobiście sam kiedyś szukałem tak jak Ty i znalazłem coś mega wygodnego od firmy NOS model najuboższy McONE, masz 3 wejścia i tyle samo wyjść i działa pasywnie, bez zasilania, bez szumów i jest baaardzo przyjemnie w kwesti "macalnej''.

kamiltor
Posty: 7
Rejestracja: piątek 04 lip 2014, 00:00

Re: 2 interfejsy i 2 monitory - jak się przełączać?

Post autor: kamiltor » poniedziałek 16 sty 2017, 11:22

...Mikser odpada, nie nadaje się, nie do tego służy. Użyj kontrolera odsłuchu. Osobiście sam kiedyś szukałem tak jak Ty i znalazłem coś mega wygodnego od firmy NOS model najuboższy McONE, masz 3 wejścia i tyle samo wyjść i działa pasywnie, bez zasilania, bez szumów i jest baaardzo przyjemnie w kwesti "macalnej''....

Co Ty gadasz ? Jak to mikser sie nie nadaje? jesli ma kilka wyjsc stereo to - nadaje sie idealnie. Dodatkowo moze miksowac wyjscie z obu interfejsow, domiksowac mikrofon - jesli np jedna para odsluchow jest w kabinie i trzeba czasem cos powiedziec do wokalisty.

To co polecasz jest troche drogie.
Ja znalazlem tez cos takiego: Behringer Minimon MON


Awatar użytkownika
PWA
Posty: 920
Rejestracja: środa 04 cze 2014, 00:00

Re: 2 interfejsy i 2 monitory - jak się przełączać?

Post autor: PWA » poniedziałek 16 sty 2017, 11:53

To co polecasz jest troche drogie.
Ja znalazlem tez cos takiego: Behringer Minimon MON

...

Jeżeli już coś budżetowego od Beha, to raczej chyba to by Ci się bardziej przydało:
https://www.music-group.com/Categories/Behringer/Signal-Processors/Headphone-Amplifiers/CONTROL2USB/p/P0BP0
Cena ok. 750,-

ODPOWIEDZ